• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
PBS 2 Giriş Sağlık Bakanlığı Kişisel Veri Bankası

PBS 2 Giriş Sağlık Bakanlığı Kişisel Veri Bankası

Güncel!!! Sağlık Bakanlığı Ekip Portal Personel Kişisel Veri Bankası Girişi için Tıklayınız…

Sağlık Bakanlığı PBS 2 Giriş, pbs sağlık giriş Sağlık Bakanlığı personellerinin bir çok önemli özlük bilgilerine ulaşabileceği veri bankasıdır.

Pbs Kişisel Veri Bankası bakanlık tarafından geliştirilen Ekip Portal’ın hizmete girmesi ile kapanmıştır. Özlük bilgilerinize artık Sağlık Bakanlığı Ekip Portal uygulamasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Ekip Portal hem masaüstü hem mobil uygulama olarak hizmete girmiş olup, ister android, ios cihazlardan isterseniz masaüstü bilgisayarlardan giriş yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifreniz ile Sağlık Bakanlığı Ekip Portala Girmek için Tıklayınız.

Ekip Portal Android Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayınız.

Ekip Portal Giriş

Entegre Kurumsal İşlem Platformu Portal

Bu uygulama kişisel bilgilerinizi yönetebileceğiniz ve kurum içi sosyal ağlarınızı oluşturabileceğiniz bir platformdur.
Portal üzerinden kullanıcılara, özlük işlemlerini elektronik ortamda takip etme ve izin verdiği ölçüde kariyer bilgilerini çalışma arkadaşları ve/veya vatandaş ile paylaşma, takvim paylaşımı, ileti paylaşımı, konu bazlı grup oluşturma ve gruplar üzerinden etkinlik duyurusu yapma, katılım bildirme, anket oluşturma, kişisel verilerden arınmış olarak vaka paylaşımı, sesli ve görüntülü görüşme gibi işlemler ile kurum içi sosyal ağlarını oluşturma imkânı sunulmaktadır.

Yeni pbs 2 giriş Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlarda çalışan personelin çeşitli bilgilerini takip edebileceği kişisel veri bankası sistemidir. Eski pbs sistemi kapatılmış olup yeni pbs2 girişi yukarıdan yapabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlarda çalışan memur iseniz ve Atama sonucum ÇKYS düştü mü, diploma bilgilerim, yıllık iznim ne kadar kaldı, hizmet puanım kaç oldu, güncel terfi kadro dereceniz kaç gibi soruların cevabını merak ediyorsanız Sağlık Bakanlığı Kişisel Veri Bankası PBS 2 Giriş bölümünden T.C. Kimlik numaranız ve oluşturacağınız şifreniz ile bu bilgileri online olarak öğrenebilirsiniz.

Kişisel Veri Bankası PBS Sistemi Hakkında

1- Yeni kayıt nasıl oluşturabilirim.

PBS Giriş Kişisel Veri Bankası (KVB) adresine giriş yapılıp yeni kayıt linki tıklandıktan sonra gelen bilgiler doldurulup “Kontrol Et” butonu tıklanır. Daha sonra gelen ekranda doğrulama kodu gelecektir. Sağlık Bakanlığı elektronik posta adresinizi buraya girmelisiniz.

2-Şifremi nasıl temin edebilirim?

Şifremi unuttum linki tıklandıktan sonra gelen bilgiler doldurulup KONTROL ET butonu tıklanır. Daha sonra gelen ekranda e posta doğrulama kodu gelecektir.saglik.gov.tr uzantılı mail adresinizi buraya girmelisiniz. Şifre yalnızca saglik.gov.tr uzantılı mail adresine gönderilmektedir.

3-Saglik.gov.tr uzantılı mail adresini nasıl temin edebilirim?

(0312) 585 10 00 numaralı hattan bakanlık e-posta birimi ile görüşebilir ya da PBS Mail adresinden mail yoluyla yardım talep edebilirsiniz.

4-SON DURUM ekranını göremiyorum. Neden?

Son durum ekranını sayfaya giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen bilgilerinizi doldurduktan sonra sayfanın üst kısmına (yetkinlik beyanı linkinin yanına) otomatik olarak gelecektir.

5-Bilgilerimi doldurmama rağmen son durum ekranını göremiyorum. Neden?

Mavi renkli kutucukların tümünde bilgilerinizi tam olarak girip kaydettiğinizden emin olmalısınız. Eklenecek bilginiz bulunmayan kutucuklar için EKLENECEK …. BİLGİSİ BULUNMAMAKTADIR  kutucuğu işaretlenip kaydet yapılmalı ve tüm mavi renkli kutucuklardaki işlemler tamamlanmalıdır. Bu şekilde son durum ekranı sayfaya yansımış olacaktır.

6-Girmiş olduğum bilgiler son durum ekranına yansımamaktadır. Neden?

Yetkinlik beyanında doldurmuş olduğunuz bilgiler kişisel veri bankasında görüntülenebilmektedir. Son durum ekranına ise ÇKYS’den (Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi) alınan bilgiler yansımaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat