• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
WhatsApp Erişim Sorunu İnternet Bağlantı Hatası Sorunu Nasıl Çözülür?

WhatsApp Erişim Sorunu İnternet Bağlantı Hatası Sorunu Nasıl Çözülür?

 

WhatsApp Erişim Sorunu
WhatsApp Erişim Sorunu

WhatsApp uygulaması çalışmıyor niçin? WhatsApp internet bağlantısı yapılamıyor Android iPhone. WhatsApp niçin açılmıyor giriş yapılamıyor çöktü mü? WhatsApp Erişim Sorunu Nasıl Çözülür?
Whatsapp‘ a akşam saatlerinde 30 dakika değin erişim yapılamadı. Kullanıcılar Whatsapp erişim sorunundan telefon veya uygulama kaynaklı sorun olduğunu düşünerek, cep telefonlarını kapatıp açıp Whatsapp uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemeyi denediler.

Whatsapp bağlantı sorunları ile ilgili herhangi bir resmi açıklama yapmazken, internette yer alan bir haberde, sunucularda yaşanan umulmadık bir arızadan nedeniyle çoğu Whatsapp kullanıcısı uygulamaya ulaşamadığı yönünde şikayetler almaktadır.

Whatsapp erişim sorunu yaşıyorsanız her hangi bir işlem yapmadan önce diğer whatsapp kullanıcısı arkadaşlarınız ile iletişime geçip, benzer sorunun olup olmadığını öğrenmeniz önerilir.

Eğer sorun sadece sizin cihazınızda varsa, alınan hataya ile ilgili aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Whatsapp, her uygulama gibi nadirde olsa İnternet bağlantı sorunu yaşayabilmektedir.

Whatsapp çalışmıyor ya da hata mesajı veriyorsa çözüm önerisi için resimli anlatım için aşağıda yer alan yönergeleri inceleyiniz.

  • Android veya iOS iPhone cihazınızı kapatıp açınız. Durum devam ediyorsa uygulamanın önbelleği temizleyiniz. Bunun için herhangi bir önbellek temizleyici uygulama kullanabilirsiniz. Sorun genel mi diye bir kaç arkadaşınız ile iletişime geçiniz.
  • Whatsapp uygulamasını telefondan kaldırıp, yeniden yükleyin. Uygulamayı kaldırmak için iPhone cep telefonda Whatsapp simgesine basılı tutup X işaretini tıklamanız yeterli. Android telefonda, Whatsapp simgesine basılı tutup çöp kutusuna sürükleyip bırakmanız yeterli olacaktır.
  • Whatsapp uygulamasını kaldırdıysanız tekrar yeniden whatsapp uygulamasını cihazınıza indirip, kurunuz. Eğer kurulum esnasında hata alırsanız veya yükleme olmazsa büyük ihtimalle, Whatsapp sunucularında sorun bulunmaktadır.
  • Eğer hala bağlantı sorunu yaşıyorsanız Whatsapp sitesinden, destek talebi gönderebilirsiniz.

 

 

Etiketler: whatsapp açılmıyor, whatsapp temas hatası, whatsapp çalışmıyor, whatsapp çalışmıyor android, whatsapp çalışmıyor ios iphone, whatsapp erişim sorunu, whatsapp internet bağlantı sorunu, whatsapp mesaj gitmiyor, whatsapp neden bağlanmıyor 2016, whatsapp yazdığım gitmiyor, WhatsApp Erişim Sorunu İnternet Bağlantı Hatası www.mduman.net farkıyla sizlerle.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat