2016-2017 ATA-AÖF Sınav Merkezi Seçimi Yaptınız Mı?

sağlık yönetimi lisans tamamlama
Paylaş
 

2016-2017 Eğitim Öğretim Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınav Merkezi Seçimi Tercih işlemleri ne zaman, 2016-2017 ATA-AÖF Sınav Merkezi Seçimi Yaptınız Mı? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınav Merkezi Seçimi Yaptınız Mı? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınav Merkezi Seçimi Nasıl Yapılır, Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmet Sınav Merkezi Tercih İşlemleri

Sevgili ziyaretçilerimiz, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınav Merkezi Seçimi işleminizi 04.10.2016 – 17.10.2016 tarihleri arasında OBS Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden gerçekleştirmeyi unutmayınız.

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sınav Merkezi Seçimini Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak yapabilirsiniz. Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yaptıktan sonra anasayfada Duyurular kısmında ATA-AÖF Sınav Merkezi tercihlerinizi yapmak için tıklayınız… adımları takip ederek istediğiniz il merkezinde vize final ve bütünleme sınav merkezi seçme işleminizi 04.10.2016 – 17.10.2016 tarihleri arasında gerçekleştirebilirsiniz.
 2016-2017 ATA-AÖF Sınav Merkezi Seçimi Tercih işlemleri belirlemek için duyurular ekranından vize final bütünleme sınav merkezi ilinizi  ve engellilik durumu seçiminizi 04.10.2016 – 17.10.2016 tarihleri arasında kaydetmelisiniz.  Bu tarihler arasında isterseniz tercihlerinizde güncelleme yapabilirsiniz.
Bu yazı 232 kere okundu.
 • Site Yorum

9 adet yorum var.

 1. ayşe diyor ki:

  ben sınav yeri seçemiyorum sayfada iller görülmüyor. sadece bölümüm görülüyor. ne yapabilirim acaba?

  • admin diyor ki:

   Şuan sistemde sorun var galiba. Obs üzerinden yardım talep oluştur menüsünden durumu izah ediniz. ATA-AÖF Sınav merkezi belirleme için son gün 17.10.2016 tarihi diye açıklanmıştı.

  • admin diyor ki:

   Ayşe Hanım şu an sistemden sınav yeri seçimi yapabilirsiniz.

 2. Bülent diyor ki:

  İllerde sadece merkezi noktalarda mı sınav yeri var yoksa ilçelerde de sınav yerleri oluyor mu ?
  Kocaeli ve İst. Anadolu yakası için sınav yeri olarak hangi semt/ilçelere yönlendiriyorlar ?

 3. arda diyor ki:

  meraba sayın hocam, benim sorum şu, ben ata-aöf ACİL YARDIM ve AFET YÖNETİMİ önlisans okuyorum, bu bölüm neden iki yıllık sağlık bölümleri arasında yok ?? mesela acild yardım var,acil yardım ve ambulans var ,acil ve ilk yardım var ama ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ sağlıktan sayılmıyor , sağlık lisans tamamlama icin soruyorum yani, sizce önümüzdeki sene bu bölümde sağlıktan sayılır mı ??

  • admin diyor ki:

   Merhabalar Arda Bey, aktif olarak sağlık bakanlığında acil yardım ve afet uzmanlığı kadrosu olmadığı için olabilir. Çoğu afet yönetimi mezunu afad birimlerinde çalışıyor. Önümüzdeki yıllarda maalesef olma ihtimali zayıftır.

 4. turgut diyor ki:

  Merhabalar

  İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans bölümü 2.sınıf öğrencisiyim

  Normal kayıt zamanında harç ücretini yatırdım ama ders seçimini belli bir mazeret yüzünden yapamadım

  bu mazeretimi dekanlığa dilekçe ile bildirsem sonuç alabilirmiyim_?

  • admin diyor ki:

   Mazeret bildiriminizi dilekçe ile bildirin geçerli bir mazeretiniz dekanlık tarafından kabul edilirse sonuç alabilirsiniz.

Bir yorum bırak

Site İçi Arama
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM