• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi Sorunu Kesin Çözümü 

Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi Sorunu Kesin Çözümü 

Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi Sorunu Kesin Çözümü, Android telefonlarda ekran paylaşımı tespit edildi hatası, Ekran Yer Paylaşımı Kapatma Nasıl Yapılır? Android uygulamasından izinleri ekran yer paylaşımı hatası çözüm yollarını yazımızda değerli ziyaretçilerimize anlatmaya çalışacağım.

Google playden bir uygulama indirdiniz ve uygulamayı açtığınızda belli izinler istiyor siz izinleri vermek istediğinizde ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası alıyorsanız ve sorunu bir türlü *çözemediyseniz yapmanız gereken bir kaç ayarla sorununuz tamamen ortadan kalkacaktır.

Android Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi Çözüm Adımları

1- Uygulamalar uygulama izni verilecek uygulamayı bulup tıklayın ve izinler bölümünden izni verin bu aşamada ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası alıyorsanız ayarları aç tıklayın ve açılan pencereden tüm izinleri kapatıp aynı şekilde üst sağ köşede daha fazla sistem uygulamalarını göstere tıklayın ve tüm sistem uygulamalarının izinlerini de kapatın.

2- Bu aşamadan sonra açılmayan uygulamaya girin ve gerekli izni verin kayıt yeri ise mesela kayıt yeri seçeneğini aktif yapın uygulamanız bu aşamadan sonra sorunsuz açılacaktır. Bu uygulama ile ilgili bundan sonra ekran yer paylaşımı tespit edildi hatası almayacaksın.

NOT: Yukarıda yer alan adımları denediniz fakat sonuç alamadınız ise; Ekran Yer Paylaşımı Tespit Edildi sorunu kesin olarak çözüme kavuşturmak için,

Ekran Yer Paylaşımı Kapatma %100 Kesin Çözümü

*** Cihazınızın Bildirim çubuğunda aktif bildirim gösteren uygulama varsa uygulamanın bildirim göstermesini kapatınız veya uygulamayı kaldırınız.

*** Sorun çıkaran uygulamayı Sistem Uygulamaları Tüm İzinleri kapattıktan sonra Ayarlar-Uygulamalar, Uygulama Yöneticisi kısmından bulup, hafıza verileri ve önbelleğini silin telefonunuzu yeniden başlatınız, sorununuz kesin olarak çözülecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat