• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
En İyi WordPress Seo Eklentisi

En İyi WordPress Seo Eklentisi

En iyi wordpress seo eklentisi

WordPress tabanlı bir web siteniz var ve arama motorlarında hızla yükselmek istiyorsunuz ama bir türlü istenilen başarıyı yakalayamıyorsanız, wordpress seo tekniklerini atlıyorsunuz demektir.

Bunun için web siteniz için wordpress kullanıcıları için çeşitli seo eklentileri sunulmaktadır.

Bunlar arasından sizin için hazırladığımız web sitenizi arama motorlarında daha iyi bir duruma getirmenize kolaylık sağlayacak kendim de kullandığım seo eklentisini paylaşacağım. Benim de yararını gördüğüm iyi bir seo eklentisi olan WordPress SEO by Yoast kullanımını anlatmaya çalışacağım.

WordPress SEO by Yoast

WordPress SEO by Yoast özelliklerinden bahsetmek gerekirse siz yazınızı hazırlarken odaklanılan bir anahtar kelime belirliyorsunuz ve arama motorunda bu anahtar kelime ile istenilen arama moturu sıralamasına ulaşmanıza ve yazınızı odaklanan anahtar kelimeye göre optime etmenize olanak sağlamakta ve seo durumunu iyi kötü çok iyi tamam diye gösterebilmekte. Siz de özgün içerik oluştururken arama motorlarında daha iyi seviyelere çıkmanıza olanak sağlamakta.

Başlıca özelliklerinden bahsetmek gerekirse; Sitenizde Sosyal paylaşım özelliği, robots.xml dosyası düzenleyebilme, web yönetici araçları, rss, kalıcı bağlantılar düzenleme, xml site haritası oluşturma,  seo başlığı, meta açıklaması ekleme ve birçok özelliği etkin olarak yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten indirip eklentiler yeni ekleden sitenize eklentiyi kurabilirsiniz.

WordPress SEO by Yoast İndir

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat