Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı

Paylaş
 

Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı, Sağlık Bakanlığı Son Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı, Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı Nasıl Yapılır?

T.C. Sağlık Bakanlığı’na ait olan sorgulama sayfasında, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sağlık Personeli, Doktor ve Diğer Tüm Personelin Görev Yeri Sorgulama sayfası ve Zimmet Durumu Sorgulama sayfalarının birleştirilerek personellerin bilgilerine daha kolay erişim sağlayabilmelerini ve tek bir sayfa üzerinde sorgulama yaparak görev yeri ve zimmet bilgilerine ulaşabilmelerini hedefleyen bir uygulamadır. Bu sorgulama ekranı T.C. Sağlık Bakanlığı, Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi (ÇKYS) yazılım birimi tarafından yeni hali ile geliştirilmiştir. Sağlık Bakanlığı personeli iseniz ve bu sayfaya giriş yaparken kimlik bilgileri hatası alıyorsanız;  Bağlı bulunduğunuz İl Sağlık Müdürlüğü ile görüşüp nüfus bilgilerinizi ÇKYS üzerinden Kimlik bilgileri ekranından NVİ güncelle butonu ile güncelleme işlemi yapılmasını isteyiniz ve sisteme girmeyi sonra tekrar deneyiniz.

Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı

 

Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı

Sağlık Bakanlığı Güncel Görev Yeri Sorgulama ve Zimmet Sorgulama Ekranı

Bu uygulama da gösterilen görev yeri veya zimmet durumu bilgilerinizde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, ya da uygulamada yazılımsal bir hata fark ederseniz Yazılım Destek Birimi ile iletişime geçebilirsiniz. Yazılım Destek Birimi iletişim bilgilerine bu uygulamanın İletişim sayfasından da erişebilirsiniz.  Sağlık Personeli ÇKYS son durum sorgulaması yapabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı KPSS alımlarında yerleştiğiniz kurum bilgisini de ayrıca sorgulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda PBS 2 Giriş Sağlık Bakanlığı Kişisel Veri Bankası sorgulama sayfası ekranında; Sağlık Bakanlığı personelleri kendilerine ait bilgiler, diploma bilgileri, kadro derece yıllık izin kullanımları ve kalan izin süreleri  vb. bilgilere kolaylıkla ulaşabilirler.

Bu yazı 676 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Site İçi Arama
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM