• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sağlık Lisans Tamamlama Ücretleri Ne Kadar?

Sağlık Lisans Tamamlama Ücretleri Ne Kadar?

         Sağlık alanında ön lisans programlarından mezun olanlar aşağıdaki programları lisans tamamlama kapsamında tercih edebilirler. Koşullar ile ilgili bilgiler YÖK tarafından sağlanmaktadır. Kontenjan ve ücret bilgileri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Yerleştirme işlemleri 3 Eylül 2015 tarihine kadar yapılacak ve sonuçlar https://yoksis.yok.gov.tr/BTS internet adresinden duyurulacak olup adaylara ayrıca posta yolu ile gönderilmeyecektir.

Lisans tamamlama programlarına yerleşen adayların kayıt işlemleri 7-11 Eylül 2015 tarihleri arasında ilgili üniversiteler tarafından yapılacaktır. İlan edilen kayıt tarihlerinde kaydını yaptırmayan adaylar yerleştirme işleminden doğan haklarından vazgeçmiş sayılacaklar ve kayıtları yapılmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi Auzef Sağlık Lisans Tamamlama ücretlerini yayımlamıştır.

 [table id=6 /]

Atatürk Üniversitesi Sağlık Lisans Tamamlama Ücretleri aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

[table id=7 /]

Atatürk Üniversitesi Lisans Tamamlama Ücretlerin T.C. Kimlik numaraları ile Halkbank veya Vakıfbank şubeleri ya da internet bankacılığı aracılığıyla ödenmesi gerekmektedir.

Bir önceki Sorgulama kategorisindeki yazımız olan 2015 KYK Yurt Sonuçları Açıklandı Mı? başlıklı yazımızda KYK Yurt Başvurusu sonuçları açıklandığında sitemizden anında öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat