• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Windows 10 Fare Simgesi Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Windows 10 Fare Simgesi Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Windows 10 Fare Simgesi Değiştirme Nasıl Yapılır ? Windows 10 Fare İmleci Değiştirme Nasıl Yapılır ? Bilgisarınızdaki Fare İmlecini Değiştirmek için İzlenecek Basit Yollar Nelerdir? Windows Fare Simgeleri İndir ve Fare Simgelerini Kolayca Değiştirtirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Fare Simgesi Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Bugünkü yazımızda sizlere masaüstü bilgisayarınızda fare imleci, fare simgesini nasıl değiştireceğinizi kısaca anlatmaya çalışacağım. Umarım faydalı bir yazı olur siz değerli okuyucularımız için.

  1. İlk önce masaüstü ekranımızda sağ mouse tuşuna tıklıyoruz.
  2. Açılan menüden Kişiselleştir bölümüne tıklıyoruz.
  3. Açılan sayfadan sol menüde yer alan Temalar-İlgili Ayarlar bölümünden Fare İşaretcisi Ayarlarına giriyoruz.
  4. Burdaki En İyi Fare Simgeleri dosyasını bilgisayarımıza indirip, indirdiğiniz dosyayı rar’dan çıkardıktan sonra fare simgelerinden beğendiğiniz simgelerin içinde yer alan, dosya türü Kur Bilgileri olan dosyaya sağ tıklayıp, Yükle işlemini seçiyoruz ve ilgili simgeleri masaüstü bilgisayımıza yükleme işlemini böylelikle gerçekleştiriyoruz.
  5. Sıra geldi bu yüklediğimiz fare simgelerini aktif etmeye, bunun için 1-2-3.cü maddelerde anlatılan işlemleri yapıp, Fare İşaretcisi Ayarlarına giriyoruz.
  6. Açılan Fare Özellekleri bölümünden, Düzen bölümünde bilgisayarımıza indirip yüklediğimiz fare simgelerini seçip Tamam’a tıkladıktan sonra Fare simgemizin değiştiğini göreceksiniz.

En İyi Fare Simgeleri İndir

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat