• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
H1 Etiketi Kullanımı ve Önemi

H1 Etiketi Kullanımı ve Önemi

H1 Etiketi Kullanımı ve Önemi, H1 Etiketi Nasıl Kullanılır? H1 Etiketi ve Seo Açısından Önemi, WordPress H1 Etiketi Nedir?
Bu yazımızda sizlere seo açısından h1 tag ının önemini ve sitenizde nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

H1 tagı google arama motoru h tagları arasında en önemli olanıdır.  H1 tagı sitemizin ana başlığını ifade eder ve büyük punto ile gösterilir. Google ilk olarak h1 tagını önemser. H1 tagını sitemizde 1 adet olarak kullanmak seo açısından daha iyidir. H1 etiketi örnekleri aşağıdaki gibi olup, siz de sitenizde istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

H1 tagını <h1 title=””>Mduman.Net</h1> bu şekilde kullanmanızı öneririm. Buradaki anlam Site başlığımız mduman.net olacak ve kişisel blog da sitemizin ikinci anahtar kelimesi olacaktır. Bu durum her iki kelimede h1 tagının google da üst sıralamalara çıkmanız açısından önemli bir işlevi olarak görecektir.

Eğer h1 etiketinizi hem sitenizde gizlemek hem de google tarafından görünmesini istiyorsanız eğer bu kodu kullanın.

 

  • <h1>Kişisel Blog</h1>

Sitemizde kullanacağımız yer ise ya alt kısım yada üst kısım olacaktır, çünkü her sayfada bu kısımlar sabittir. Sitemiz wordpress tabanlı ise  Görünüm düzenleyici den temamızın ilgili dosyasının en alt kısmına ( headar.php ya da footer.php dosyaları ) h1 tagınızı ekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Android Ekran Kilidi Kırma başlıklı makalemizde android telefonunuzun ekran kilidi desenini unuttuğunuzda yapmanız gerekenler hakkında bilgi verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat