• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Honda Civic I-Mid Duvar Kağıdı Yükleme Nasıl Yapılır?

Honda Civic I-Mid Duvar Kağıdı Yükleme Nasıl Yapılır?

Honda Civic I-Mid Duvar Kağıdı Ekleme Yükleme Nasıl Yapılır? Honda Duvar Kağıdı (Wallpaper) Yükleme,  Duvar Kağıdı Size Resim Boyutu Ayarlaması, Ekrana Resim Ekleme Fotoğraf Koyma Nasıl Yapılır?

Honda Civic Fb7 model araçların (2012-2016) i-mid ekranına duvar kağıdı nasıl yüklenir konumuzda sizlere anlatmaya çalışacağız.

 • İlk önce kolçak içinde veya torpido içinde yer alan usb ile duvar kağıdı yükleme işlemi yapacağız.
 • İnternetten bulduğumuz veya hali hazırda olan fotoğraf veya duvar kağıtlarımızı piksel olarak yeniden boyutlandırıp usb flash belleğimizin ana dizinine atıyoruz.
 • Usb Flash belleği aracımızın usb portuna taktıktan sonra aracımızın direksiyonundan Menü tuşuna basıyoruz.
 • Ayalar customize setting menüsüne giriyoruz. İmport Wallpaper Duvar Kağıdını içe aktar tıklıyoruz.
 • Usb flash belleğimize attığımız duvar kağıdını seçin İmage 1, image 2 veya boş olan alanı seçip, set wallpaper işleminden sonra duvar kağıdı yüklememiz tamamlanmış olacaktır.

Honda I-Mid Duvar Kağıdı Yükleme işlemi öncesi dikkat edilecek hususlar;

Honda Civic I-Mid Duvar Kağıdı Düzenleme;

 1. Öncelikle usb flash belleğe atacağımız resimler .jpg uzantılı ve 1920×936 piksel formatında veya daha düşük formatta olmalıdır.
 2. Eğer beğendiğiniz bir resim var ise bu resmi bilgisayarınızda Paint programı ile yeniden boyutlandırmalısınız.
 3. Yükleyeceğiniz duvar kağıdının dosya boyutu 1 MB tan büyük olmamalıdır. 1 MB tan büyük olan dosyarınızı kolaylıkla google üzerinden arama yaparak (png jpg sıkıştırma vb.) diye aratarak online olarak yapabilirsiniz.
 4. Duvar kağıdı wallpaper size formatını 700×340 olarak ayarlıyorum. Bu piksel formatı i-mid ekranına tam olarak oturuyor boşluk kalmıyor. Siz de 1920×936 veya daha düşük bir pikselde resimlerinizi boyutlandırarak aracınıza anlatılan şekilde yükleyebilirsiniz.

 

Sizler için bir kaç adet Honda Civic I-Mid Duvar Kağıdı paylaştım siz de beğendiğiniz duvar kağıtlarını yazımızda anlatıldığı gibi paint programı ile boyutlandırdıktan sonra jpg formatında kayıt edip, aracınıza yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda TWRP Recovery Kurulumu Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler yer almakta olup, android telefonlara custom rom atma vb. işlemler için gerekli twrp recovery mod kurulumu anlatılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat