• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TWRP Recovery Kurulumu Nasıl Yapılır?

TWRP Recovery Kurulumu Nasıl Yapılır?

TWRP Recovery Kurulumu Nasıl Yapılır? Android TWRP Recovery Kurulumu Detaylı Anlatım Resimli, Güncel TWRP Kurulumu Tüm Modeller için Anlatımı ile sizlere sorunsuz bir şekilde twrp recovery kurulumu işlemini anlatmaya çalışacağız.

Önemli Uyarı: Lütfen rom, root, custom rom hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kullanıcılar yazımızı detaylı olarak okuduktan sonra işleme başlasınlar. MDUMAN.NET cihazınızda oluşabilecek brick, anakart donanım sorunu gibi cihazınızın açılmama risklerine karşı sorumluluk almamaktadır. Ziyaretçiler; bu konularda herhangi bir hak iddia edemezler.

TWRP Android Recovery Kurulumu Anlatımı

  • İlk önce cihazınızın rootlu olması gerekmektedir. Rootlu olmayan cihazınıza ilk önce root yetkisi verdikten sonra işleme başlayınız.
  • TWRP Manager (Requires ROOT) uygulamasını android google play uygulaması ile indiriniz.
  • Uygulamaya cihazınıza erişimi için gerekli izinleri verin ve açılan ekrandan + simgesine tıklayarak device name menüsünden cihazınızın marka modelini tam ve eksiksiz olarak giriniz. Burası çok önemli.
  • Sonra Recovery Version to İnstall bölümüne tıklayarak açılan pencereden en son TWRP sürümünü seçiniz.
  • İşlem bittikten sonra İnstall Recovery bölümüne tıklayarak Twrp Recovery Kurulumu başlamış olacaktır. Cihazınız kapanıp açılacaktır. Lütfen biraz bekleyiniz. Cihazınız açıldığında recovery kurulumu başarı ile tamamlanmış olacaktır.

TWRP Recovery Kurulumunda dikkat edilecek husus, cihazınızın doğru modelini ilgili listeden bulmak, cihazınıza ait bir kaç modelden sizin cihazınıza ait modeli bulup seçmek son derece önemlidir. Bu şekilde twrp recovery son sürüm zip halinde yükleme yapılabilir. Tam olarak bilmediğiniz adımlarda yorum kısmından bize ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda WhatsApp Kişiler Görünmüyor Sorunu Kesin Çözümü hakkında bilgiler yer almaktadır. WhatsApp kişilerinizi göremiyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat