• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kargo Ne Kadar Sürede Gelir?

Kargo Ne Kadar Sürede Gelir?

Kargo Ne Kadar Sürede Gelir? Kargo Kaç Gün Sürer? Kargo Ne Kadar Sürede Gider? Gönderi Süresi Hesaplama Kargo Kaç Gün Günde Gelir sorularına makalemizde cevap bulabilirsiniz.

Aşağıdaki kargo firmalarından ürün aldıysanız, ortalama olarak kaç günde sizle teslim edileceğine dair bilgi edinebilirsiniz.

Kargo gönderim teslim sürelerine ait bilgiler ilgili firmaların alanına tıklayarak öğrenebilirsiniz.

kargo gönderi teslimat süresi

Kargo Ne Kadar Sürede Gelir?

Aras Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

Yurtiçi Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

Mng Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

  • 0 – 600 km’ye kadar 24 saatte ulaştırılır. 600 km üzeri mesafelerde kendi uçak filomuz ile tüm şehir merkezlerine ve şubelerimizin bulunduğu yerleşim birimlerine hızlı teslimat yapılır. Diğer merkezler için lütfen kargonuzu teslim ettiğiniz şubemiz ile görüşün. Şehirler arası gün içi teslimat yapılan merkezlerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Şehir içi gün içinde teslimat yapılan illerimizi çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

PTT Kargo Ne Kadar Sürede Gelir

Kargo şirketleri ortalama 0-600 km kadar olan yerleşim yerlerine 24 saatte ürün teslim etmektedir. 600 km’de fazla olan uzaklıklarda ise 48 saate varan teslim süreleri bulunmaktadır.Fakat bulunduğunuz yer merkeze bağlı ilçe veya köy ise bu süre 1 haftaya kadar uzayabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat