• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Next Minix Amigo HD Kurtarma Yazılımı Yükleme

Next Minix Amigo HD Kurtarma Yazılımı Yükleme

İyi günler; Bu yazımızda next minix amigo full hd kullanıcılarının usb bellek üzerinden kurtarma yazılımı yükleme işlemlerini anlatacağım.

Next Minix Full HD Amigo Açılmama Hatası için Yapılması Gerekenler ve Next Minix Amigo HD Kurtarma Yazılımı

Cihazınızın yazılım yükleme esnasında, elektrik kesintisi sonucu veya herhangi bir sebeple açılmaması durumunda yazımızda yer alan kurtarma dosyasını sitemizden indirebilir, cihazınızı tekrar eski haline döndürebilirsiniz.

Not: Kurtarma dosyasının usb belleğe kopyalamadan önce, usb belleğininizin fat32 biçiminde olması gerekmektedir.

Eğer emin değilseniz, usb belleğinizi fat32 olarak biçimlendirdikten sonra rom kurtarma dosyasını usb belleğe kopyalayınız.

Yazılım kurtarma dosyası indirdiğiniz rom.bin adlı dosyayı fat32 usb belleğe kopyalandıktan sonra, uydu alıcınız kapalı iken elektriğe bağlı değil iken, usb belleğinizi cihazınızın usb girişine takınız. Sonra cihazınızın adaptörünü elektrik prizine takıp, cihazın ekranında mavi ekran download from usb ekranı gelene kadar kumandadan ok tuşuna üst üste basınız. Cihaz yazılımı yüklendikten sonra cihazınız otomatik olarak açılacaktır.

Next Minix Amigo HD Kurtarma Yazılımı İndir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat