• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
E-Devlet Sağlık Bakanlığı Ortak Uygulama Portalı Girişi

E-Devlet Sağlık Bakanlığı Ortak Uygulama Portalı Girişi

E-Devlet Sağlık Bakanlığı Ortak Uygulama Portalı Girişi, Ortak Uygulama Portalı Girişi Sürekli İşçi Bordrosu Sorgulama Sayfası

Sağlık Bakanlığı Ortak Uygulama Portalı Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlarda çalışan kadrolu/sözleşmeli personel, kamu sürekli işçi vb. kişilerin çeşitli bilgilerini takip edebileceği veri bankası sistemidir. İl Sağlık Müdürlüğünde çalışan personeller, Aile Hekimliğinde çalışan personeller ile sürekli işçi statüsünde çalışan personeller maaş ve ek ödeme bordrolarını Ortak Uygulama Portalı ekranından görebilirler.

→ Kullanıcı Adı Şifre ile Sağlık Bakanlığı Ortak Uygulama Portalı Girişi için Tıklayınız.

1- E-Devlet şifresi ile ortak giriş noktasına giriş yapmak için açılan sayfanın sol alt köşesinde E-Devlet logosuna tıklayınız.

2- Cep telefonundan ortak uygulamaya giriş yapan kullanıcılar ise; açılan sayfanın sağ üst köşesindeki E-Devlet logosuna tıklayarak giriş yapabilirler.

3- E-Devlet sistemine giriş yapınız.

4- ÇKYS Uygulama Portalı Ortak Giriş Noktasına girişiniz sağlanacaktır.

  • Ortak Uygulama Portalı ile 696 sayılı KHK ile sürekli işçi statüsünde kadroya geçen taşeron çalışanlara ait maaş bordrolarını sorgulayabilirler. Tediye ikramiye ödemelerinin ne kadar olduğunu öğrenebilirler.

ÇKYS İşçi Bordrosu Sorgulama Uygulaması Girişi

İşçi Bordrosu Sorgulama Uygulaması

Ortak Uygulama Portalı Nedir, Ne İşe Yarar Detaylar

T.C. Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlara ait web uygulamalarında kullanıcı hesabı bulunan kişilerin; E-Devlet giriş imkanlarını kullanarak portale bağlanır. Sağlık Portale entegre olmuş web uygulamalarına ulaşabilmesi amaçlanmaktadır. Ortak Uygulama Şifre Portalı uygulamasına giriş yapan kullanıcı, kullanıcısı olduğu ve aynı zamanda portale entegre olmuş bakanlık uygulamalarını bir liste şeklinde ana ekranda görür. Kullanıcı açmak istediği uygulamayı listeden tıklar. Seçtiği uygulama kullanıcı adı, şifre sormadan kullanıcının tespitini yapar. Kullanıcı bilgilerini portal ile uygulama arasında kurulan bir protokol ile doğrular. Doğru sonuçlar neticesinde kullanıcının uygulamaya girişine izin verir.

  • Uygulamada yer alan maaş bordro sorgulama işlemleri Sağlık Bakanlığı bünyesinde İl Sağlık Müdürlüğünde çalışan personeller, Aile Hekimliğinde çalışan personeller ile sürekli işçi statüsünde çalışan personellerin maaş ve bordrolarını sorgulamak içindir. 

“İşçi Bordrosu Sorgulama Uygulaması” T.C. Sağlık Bakanlığı çatısı altında sürekli işçi kadrosunda çalışan personellerin maaş bordrolarını görebilmeleri için 2018 yılında Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi Birimi (ÇKYS) tarafından tasarlanıp geliştirilmiştir.

Ortak Uygulama Portalı’na giriş yapamıyorsanız,

Ortak Uygulama Portalı’ na giriş yaptıktan sonra anasayfada gösterilen uygulama listesinde “İşçi Bordrosu Sorgulama Uygulaması” adını görmüyorsanız, İşçi Bordrosu Sorgulama Uygulaması’ nı uygulama listeden seçtiğiniz halde giriş yapamıyorsanız;

Uygulamaya giriş ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız; “İletişim” sayfasında bulunan “Yazılım Destek Birimi” ile iletişime geçebilir ve söz konusu hatayı ÇKYS Birimi’ ne bildirilmesini sağlayabilirsiniz. Söz konusu sorun ilgili yazılımcıya yönlendirilecek ve çözüm sunulacaktır. Ortak Portal E-Devlet, Sağlık Ortak Portal, ÇKYS Ortak Portal, çkys ortak portal, ortak uygulama çkys, ortak portal maaş bordrosu, ortak portal girişi

Diğer bir uygulama ise Kişisel Veri Bankası ile; Sağlık Bakanlığı’na bağlı kurumlarda çalışıyor iseniz ve Atama sonucum ÇKYS düştü mü, diploma bilgilerim, yıllık iznim ne kadar kaldı, hizmet puanım kaç oldu, güncel terfi kadro dereceniz kaç gibi soruların cevabını merak ediyorsanız Sağlık Bakanlığı Kişisel Veri Bankası PBS2 Giriş yazımızı inceleyerek, T.C. Kimlik numaranız ve oluşturacağınız şifreniz ile bu bilgileri online olarak öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Texnologiya forumu kripto pul qazanmaq kibertəhlükəsizlik şehirler arası nakliyat evden eve nakliyat iller arası nakliyat