Alexa ile Seo Tüm Backlink’leri Görme

seo hakkında
Paylaş
 

Sevgili  okuyucularımız bugün sizlere alexa sitesinden almış olduğunuz banlick site adreslerini ücretsiz olarak görmenizi sağlayan sistemi anlatmaya çalışacağım.

Bu ne işime yarayacak derseniz ki, webmaster arkadaşlar seo konusunda başka sitelerden alınan backlink lerin önemini fazlasıyla bilmektedir. Burada önemli olan nokta ise çöp sitelerden alınan backlink ler faydadan çok sizlere zarar sağlayacaktır.

Alexa Tüm Backlink’leri Görme işlemi ile kendi sitemizin almış olduğu backlink lerden ziyade diğer rakip sitelerin backlink lerini sorgulayıp onların almış olduğu sitelerden biz de kolaylıkla backlink almamız daha kolay olacaktır. İnternette boşuna zaman kaybı yaşamadan bu yöntemle ücretsiz olarak istediğiniz kadar backlink alabileceksiniz.

Google da bedava backlink alma otomatik backlink alma gibi gereksiz yabancı URL adreslerinden backlink alacağınıza rakip sitelerin almış oldukları backlink leri inceleyip sitenizin konusuna uygun sitelerden backlink almanız seo açısından sitenize önemli değerler katacaktır. 

Gelelim  Tüm Backlink’leri Görmek için ziyaret edeceğimiz siteye. Alexa Tüm Backlink’leri Görme Buradaki linki ziyaret edip ücretsiz hesap oluşturun ve tüm backlink leri ücretsiz olarak görüntüleyin.

Bu yazı 1574 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. webali dedi ki:

  Yararlı bir paylaşım teşekkür ederim. Daha kolay backlink almak için güzel bir makale.

 2. Powerbank dedi ki:

  Kardeşim, blogunda başarılar dilerim…

 3. sesli chat dedi ki:

  Kardeşim, blogunda başarılar dilerim

 4. tekno dedi ki:

  Değerli yazınız için teşekkürler.

Bir yorum bırak

Site İçi Arama
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM