Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Dersleri Nelerdir?

sağlık yönetimi lisans tamamlama
Paylaş
 

Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Dersleri Nelerdir? Ataaöf Sağlık Yönetimi Dersleri Müfredat Programı

Değerli site ziyaretçilerimiz Sağlık Alanında Lisans Tamamlama ile Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Sağlık Lisans tamamlama ile Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Programına kayıt yaptıran ziyaretçilerimiz için sitemiz üzerinden yararlı bilgiler paylaşmaya başlayacağız.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için güncel ders içerikleri ve sorular yayımlayarak Sağlık Yönetimi bölümünü okumanızda sizlere katkı sağlar isek, ne mutlu bizlere.

2016-2017 Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Dersleri 3. ve 4. sınıf derslerini gösterir tablo aşağıdaki gibidir.

Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama Dersleri

Atatürk Üniversitesi Sağlık Yönetimi Lisans Tamamlama 2016-2017 Akademik Takvim

Atatürk Ünv. Açıköğretim Fakültesi Takvim
Bu yazı 309 kere okundu.
 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. pelinay diyor ki:

  30 Eylüle kadar kayıtlar son herhalde. Ata ünide bende bu sene iş güvenliği ve sağlığı programına katıldım. Bu program üzerinden yanılmıyorsam lisans tamamlama yapılamıyor. Sağlık yönetimi hep ilgimi çekti ancak nedense geleceğini hiç göremiyorum. Paramız boşa gitmemesi açısından sizin tavsiyeniz var mıdır?

  • admin diyor ki:

   Memur değilseniz iş sağlığı ve güvenliği sağlık yönetimine göre atanma açısından ve özel sektör açısından daha iyi bir program.

Bir yorum bırak

Site İçi Arama
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM